Wydarzenia

Obszerne testy komputerów rowerowych na portalu wRower.pl i ParkRun-owy test zegarka treningowego

14 czerwca 2024 r.

Najstarszy w Polsce  (od 1995r !) portal poświęcony tematyce rowerowej opublikował rezultaty kilkutygodniowych testów naszych komputerów rowerowych. Dziś ukazała się pierwsza część dotycząca komputera GB-580P, a za dwa tygodnie czeka  nas kolejna recencja tym razem komputera GB-1000.

Redaktor Naczelny portalu wRower, Pan Marcin jakub Korzonek, posiada ogromne 'rowerowe' doświadczenie,  zdobyte w trakcie wielu swoich wypraw. Dlatego jego ocena jest dla nas niezwykle ważna.

Cytując:
"Komputerek rowerowy (licznik) GS-Sport GlobalSat GB-580P polecam zaawansowanym rowerzystom i ambitnym amatorom, którzy będą korzystać z informacji zbieranych przez to urządzenie oraz wykorzystają funkcje treningowe w celu poprawy swoich osiągnięć sportowych."

Pełna relacja z testu GB-580P na portalu wRower.pl

Również biegacze mogą się zapoznać z kolejnymi wrażeniami z testu zegarka treningowego GH-625XT. Tym razem testu podjął się ultramaratończyk z grupy zrzeszonej w ramach inicjatywy ParkRun.pl, organizującej cotygodniowe biegi na 5km dla wszystkich chętnych, w dwunastu lokalizacjach w Polsce oraz wielu innych w Europie.

Biuletyn ParkRun 07/05/2014  (zaraz po artykule wstępnym)

Zapraszamy do lektury:

Informacje o akcesoriach sportowych z GPS:  komputery rowerowe i zegarki treningowe