Wydarzenia

SYNGIO z certyfikatem AutoMapy

14 czerwca 2024 r.

Urządzenia do nawigacji SYNGIO Beta 4300 i 4301 pomyślnie przeszły testy techniczne AutoMapy i uzyskały prawo do oznaczenia logotypem AutoMapa Certified. Certyfikat zgodności produktowej oznacza, że obecna jak i przyszłe wersje programu AutoMapa będą zgodne ze specyfikacją techniczną urządzeń SYNGIO.

„- Jest nam niezwykle miło, że urządzenia oferowane przez naszych partnerów pomyślnie przechodzą nasze rygorystyczne testy. Dzięki temu mamy pewność, że klienci wybierający certyfikowaną przez nas nawigację będą zadowoleni z dokonanego wyboru i bezpiecznie dotrą do wybranego przez siebie celu podróży." - powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

 AutoMapa w pełni wykorzystuje możliwości oferowane przez urządzenia SYNGIO Beta. Dzięki trójwymiarowym wizualizacjom budynków, które doskonale odwzorowują przestrzeń, korzystanie z nawigacji staje się łatwe i precyzyjne. Automatyczne dostosowanie liczby przekazywanych kierowcy komunikatów do prędkości jazdy sprawia, że nawigacja jest płynna, a grafika szybko odświeżana.